Вакансії
опубліковано 02 серпня 2018 року о 15:42

ОГОЛОШЕННЯ

про конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу освіти «Покровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2» Покровської селищної ради Дніпропетровської області

Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Покровської селищної ради оголошує конкурсний відбір на заміщення вакантної посади комунального закладу освіти  «Покровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2» Покровської селищної ради Дніпропетровської області, яка знаходиться за адресою: 53600 смт Покровське, вул. Патріотів України, будинок 11:

директор закладу загальної середньої освіти.

Умови оплати праці: посадовий оклад директора закладу відповідає 17 тарифному розряду Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці. Передбачаються доплати та надбавки, матеріальна допомога на оздоровлення, грошова винагорода за сумлінну працю та інші заохочувані та компенсаційні виплати згідно з чинним законодавством України.

Вимоги до претендентів на вакантну посаду директора комунального закладу освіти «Покровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2» Покровської селищної ради:

 1. громадянство України;
 2. вільне володіння державною мовою;
 3. повна вища педагогічна освіта на рівні спеціаліста або магістра;
 4. стаж педагогічної роботи не менше 3 років;
 5. високі моральні якості;
 6.  стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки

 Документи:  

 1. заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
 2. автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
 3. копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
 4. копія диплома про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
 5. копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
 6. довідка про відсутність судимості;
 7. мотиваційний лист, складений у довільній формі.
 8. перспективний план розвитку навчального закладу (на 5 років);
 9. інші документи, які підтверджуватимуть професійні та/або моральні якості.

Документи подаються до відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Покровської селищної ради за адресою: Дніпропетровська область, Покровський район, смт Покровське, вул. Центральна, будинок 20.

Контактна особа: Мачихіна Надія Іванівна, контактний телефон: (099) 331-88-34, адреса електронної пошти pocroms@ukr.net.

Документи подаються особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

Перелік питань.doc