Вакансії
опубліковано 02 серпня 2018 року о 15:42

14.01.2020

ОГОЛОШЕННЯ

Головним управлінням Національної поліції в Дніпропетровській області оголошено конкурс на службу в поліції для зайняття 63 вакантних посад середнього та молодшого складу поліції по територіальних підрозділах поліції Дніпропетровської області. Зокрема чекаємо претендентів на посади слідчих, оперуповноважених кримінальної поліції, дільничних офіцерів поліції, помічників слідчих, поліцейських полку поліції особливого призначення, секторів реагування патрульної поліції, конвойної служби.

Бажаючі узяти участь у конкурсі повинні відповідати загальним вимогам до кандидатів, а саме:

 • громадянство України;
 • вік від 18 років;
 • вільне володіння українською мовою;
 • повна загальна середня освіта (для молодшого складу поліції), вища освіта (для середнього складу поліції);
 • відсутність офіцерського військового чи спеціального звання (для посад молодшого складу поліції).

Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн-анкету та підготувати і особисто надати пакет необхідних документів, прийом яких здійснюватиметься за адресою: м. Дніпро, вул. Троїцька, 20а та триватиме у період з 8 січня по 3 лютого цього року.

Добір кандидатів на вакантні посади ГУНП буде складатися з наступних етапів: тестування на знання законодавчої бази і на загальні здібності й навички, психологічне тестування особистісних характеристик, проходження кандидатами військово-лікарської комісії, перевірка рівня їх фізичної підготовленості, співбесіда з поліцейською комісією та проведення спеціальної перевірки.

У свою чергу держава гарантує поліцейським: стабільну заробітну плату (від 11 000 грн – для середнього складу поліції; від 9 000 грн – для молодшого складу поліції, під час проходження первинної професійної підготовки поліцейським виплачується грошове забезпечення від 5700 грн), соціальне забезпечення згідно діючого законодавства, отримання житла у лізинг, компенсацію за оренду житла, професійну підготовку за міжнародними стандартами, можливість підвищити освітній ступінь вищої освіти у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, перспективу кар’єрного росту.

Заповнити онлайн-анкету, детальніше ознайомитися з вимогами до кандидатів, умовами конкурсу, переліком документів, необхідних для участі у конкурсі, та оголошених вакансій можливо на веб-сайті Національної поліції України за посиланням https://nabir.np.gov.ua.

За додатковою інформацією слід звертатися за телефонами +3 8 (050) 696-29-16, +3 8 (097) 203-76-29, (056) 756-52-47 або на електронну адресу sovpap_ukz@dp.npu.gov.ua.

СОВПАП УКЗ ГУНП в Дніпропетровській області

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

29 листопада 2019 року

Виконавчий комітет Покровської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади адміністратора відділу з питань надання адміністративних послуг - ЦНАП виконавчого комітету Покровської селищної ради в кількості двох штатних одиниць.

Вимоги до кандидатів на заміщення вакантної посади:

- повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста чи магістра;

- стаж служби в органах місцевого самоврядування та державної служби  не менше одного року або стаж роботи в інших сферах управління – не менше трьох років;

- володіння державною мовою;

- робота на комп’ютері на рівні впевненого користувача .

Інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, переліку документів, які подаються для участі в конкурсі можна отримати  у виконкомі селищної ради або за тел. 2-12-42.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів із дня публікації оголошення за адресою: смт Покровське вул. Центральна, 20

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

08 листопада 2019 року

Виконавчий комітет Покровської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу правового забезпечення та інформаційних технологій виконавчого комітету Покровської селищної ради.

Вимоги на заміщення вакантної посади:

- вища освіта відповідного професійного напрямку  за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра чи спеціаліста;

- стаж роботи за фахом не менше 1 року;

- володіння державною мовою;

- знання у сфері сучасних інформаційних технологій, програмного забезпечення автоматизованих систем, робота на комп’ютері на рівні впевненого користувача .

Інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, переліку документів, які подаються для участі в конкурсі можна отримати  у виконкомі селищної ради або за тел. 2-12-42.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів із дня публікації оголошення за адресою: смт Покровське вул. Центральна, 20

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

30 жовтня 2019 року

ОГОЛОШЕННЯ

про конкурс на заміщення вакантної посади директора 

комунального закладу освіти «Покровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2» 

Покровської селищної ради Дніпропетровської області

Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Покровської селищної ради оголошує конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директор комунального закладу освіти «Покровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2» Покровської селищної ради Дніпропетровської області.

Умови оплати праці: посадовий оклад директора закладу відповідає 17 тарифному розряду Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці. Передбачаються доплати та надбавки, матеріальна допомога на оздоровлення, грошова винагорода за сумлінну працю та інші заохочувані та компенсаційні виплати згідно з чинним законодавством України.

Вимоги до претендентів на вакантну посаду:

 1. громадянство України;
 2. вільне володіння державною мовою;
 3. повна вища педагогічна освіта на рівні спеціаліста або магістра;
 4. стаж педагогічної роботи не менше 3 років;
 5. високі моральні якості;
 6. стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.

Документи:  

 1. заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
 2. автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
 3. копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
 4. копія диплома про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
 5. копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
 6. довідка про відсутність судимості;
 7. мотиваційний лист, складений у довільній формі.
 8. перспективний план розвитку навчального закладу (на 5 років);
 9. інші документи, які підтверджуватимуть професійні  та/або моральні якості.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

– перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»;

– перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

– публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Документи подаються до відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Покровської селищної ради за адресою: Дніпропетровська область, Покровський район,  смт Покровське, вул. Центральна, будинок 20.

Документи подаються особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

Дата і місце проведення конкурсу буде повідомлено претендентам додатково після прийняття відповідного рішення конкурсної комісії.

Контактна особа: Мачихіна Надія Іванівна, контактний телефон:   (099) 331-88-34, адреса електронної пошти pocroms@ukr.net.

Перелік питань.doc

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Оголошення

про конкурсний відбір на заміщення посади вчителя-логопеда

комунального закладу «Інклюзивно-ресурсного центру» Покровської селищної ради

Відповідно до законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 року № 545 «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр», рішення Покровської селищної ради від 30.10.2017 року № 330-14/VІI «Про створення інклюзивно-ресурсного центру» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Покровської селищної ради:

вчитель-логопед (0,5 ставки).

Термін подання документів з 04.10.2019  року по 26.10.2019 року.

Посадовий оклад   4162,40 грн. 

Передбачається  доплата за педагогічний стаж, престижність педагогічної праці та інші  заохочувальні та компенсаційні виплати згідно з чинним законодавством.

Розгляд документів претендентів конкурсною комісією – 28.10.2019 року у приміщенні відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Покровської селищної ради.

Проведення конкурсу - 30.10.2019 року в комунальному закладі освіти «НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів №1-Покровська гімназія» Покровської селищної ради.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

вища педагогічна освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія» за спеціалізацією логопеда  та стажем роботи не менше двох років за фахом.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, повинні подати до 26.10.2019 р. включно такі документи:

 • заяву про участь у конкурсі;
 • заповнений особовий листок з обліку кадрів (форми П-2);
 • автобіографію;
 • одну фотокартку розміром 4 см x 6 см;
 • ксерокопію документу про освіту;
 • ксерокопію атестаційного листа (за наявності);
 • ксерокопію посвідчень про курсову перепідготовку (за наявності);
 • ксерокопію паспорта громадянина України (с. 1, 2 , 11);
 • ксерокопію трудової книжки;
 • письмову згоду на збір та обробку персональних даних  

Кандидат на посаду може надати інші документи, які підтверджують його професійні чи моральні якості.

Документи надавати на адресу: 

смт Покровське

вул. Дмитра Яворницького, буд.128 (2 поверх, кабінет -відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Покровської селищної ради)

Контактна особа: Мачихіна Надія Іванівна тел. 099 331 88 34 , електронна пошта: pocroms@ukr.net

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

ОГОЛОШЕННЯ

про конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу освіти «Покровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2» Покровської селищної ради Дніпропетровської області

Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Покровської селищної ради оголошує конкурсний відбір на заміщення вакантної посади комунального закладу освіти  «Покровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2» Покровської селищної ради Дніпропетровської області, яка знаходиться за адресою: 53600 смт Покровське, вул. Патріотів України, будинок 11:

директор закладу загальної середньої освіти.

Умови оплати праці: посадовий оклад директора закладу відповідає 17 тарифному розряду Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці. Передбачаються доплати та надбавки, матеріальна допомога на оздоровлення, грошова винагорода за сумлінну працю та інші заохочувані та компенсаційні виплати згідно з чинним законодавством України.

Вимоги до претендентів на вакантну посаду директора комунального закладу освіти «Покровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2» Покровської селищної ради:

 1. громадянство України;
 2. вільне володіння державною мовою;
 3. повна вища педагогічна освіта на рівні спеціаліста або магістра;
 4. стаж педагогічної роботи не менше 3 років;
 5. високі моральні якості;
 6.  стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки

 Документи:  

 1. заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
 2. автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
 3. копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
 4. копія диплома про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
 5. копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
 6. довідка про відсутність судимості;
 7. мотиваційний лист, складений у довільній формі.
 8. перспективний план розвитку навчального закладу (на 5 років);
 9. інші документи, які підтверджуватимуть професійні та/або моральні якості.

Документи подаються до відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Покровської селищної ради за адресою: Дніпропетровська область, Покровський район, смт Покровське, вул. Центральна, будинок 20.

Контактна особа: Мачихіна Надія Іванівна, контактний телефон: (099) 331-88-34, адреса електронної пошти pocroms@ukr.net.

Документи подаються особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

Перелік питань.doc