Повідомлення про встановлення місцевих податків та зборів на 2021 рік на території Покровської селищної ради
опубліковано 22 червня 2020 року о 13:15

Виконавчий комітет Покровської селищної ради повідомляє про прийняття на сесії Покровської селищної ради рішень:

- від 19.06.2020 року № Р-1593-55/VII «Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців на 2021 рік на території Покровської селищної ради» та аналізу його регуляторного впливу. Рішенням встановлюються ставки єдиного податку для фізичних осіб-підприємців диференційовано в залежності від виду господарської діяльності. Для платників І групи у межах від 8% до 10% до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року. Для платників ІІ групи у межах від 18% до 20%  до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

- від 19.06.2020 року № Р-1598-55/VII «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2021 рік на території Покровської селищної ради» та аналізу його регуляторного впливу». Рішенням  встановлюються ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для фізичних осіб у розмірі 0,3% для житлової нерухомості та 0,4% для нежитлової нерухомості, для юридичних осіб у розмірі 0,4% для житлової та нежитлової нерухомості до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року. Також рішенням встановлюється пільга у розмірі 100% для фізичних осіб на господарські (присадибні) будівлі – допоміжні (нежитлові) приміщення, до яких належать сараї, хліви, гаражі, літні кухні, майстерні, вбиральні, погреби, навіси, котельні, бойлерні, трансформаторні підстанції тощо, що перебувають у власності пенсіонерів. Зазначена пільга з податку не застосовується до об’єкта/об’єктів оподаткування, що використовуються їх власниками з метою одержання доходів (здаються в оренду, лізинг, позичку, використовуються в підприємницькій діяльності). 

- від 19.06.2020 року № Р-1594-55/VII «Про встановлення збору за місця для паркування транспортних засобів на 2021 рік на території Покровської селищної ради» та аналізу його регуляторного впливу. Рішенням встановлюється ставка збору за місця для паркування транспортних засобів за кожний день провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів у гривнях за 1 кв.м. площі земельної ділянки, відведеної для організації та провадження такої діяльності, у розмірі 0,01% мінімальної заробітної плати, установленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

- від 19.06.2020 року № Р-1595-55/VII «Про встановлення туристичного збору на 2021 рік на території Покровської селищної ради» та аналізу його регуляторного впливу. Рішенням встановлюються ставки туристичного збору за кожну добу тимчасового розміщення особи у місцях проживання (ночівлі), визначених п.п. 268.5.1 п. 268.5 ст. 268 Податкового кодексу України, у розмірі 0,1% – для внутрішнього туризму та 1% – для в’їзного туризму від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення.

- від 19.06.2020 року № Р-1596-55/VII «Про встановлення транспортного податку на 2021 рік на території Покровської селищної ради», яким відповідно до п. 267.4 ст. 267 Податкового кодексу України встановлюється ставка транспортного податку з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 000 гривень за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування відповідно до п.п. 267.2.1 п. 267.2. ст. 267 Податкового кодексу України. 

- від 19.06.2020 року № Р-1597-55/VII «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік на території Покровської селищної ради» та аналізу його регуляторного впливу. Рішенням встановлюються ставки земельного податку для фізичних і юридичних осіб у межах від 0,1% до 5% від нормативної грошової оцінки диференційовано  за категоріями земель (житлової та громадської забудови, сільськогосподарського призначення, природно-заповідного фонду, іншого природоохоронного значення, оздоровчого призначення, рекреаційного призначення, історико-культурного призначення, лісогосподарського призначення, водного фонду, промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони, запасу, резервного фонду, загального користування) та відповідно до виду цільового призначення земель. Крім цього, рішенням встановлюються пільги зі сплати земельного податку.

Із повним текстом вищезазначених рішень та аналізів регуляторних впливів можна ознайомиться на офіційному веб-сайті Покровської селищної об’єднаної територіальної громади у розділі «Діяльність» підрозділі «Регуляторні акти» вкладення «Прийняті регуляторні акти».

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux