УВАГА!ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У БАГАТОЖАНРОВОМУ ФЕСТИВАЛІ "FEST-PARTY У СЕЛЯНСЬКІЙ ХАТІ"
опубліковано 06 серпня 2019 року о 14:18

Вперше у смт Покровське, Покровського району Дніпропетровської області, 14 вересня 2019 року, отримаєте феєрверк прекрасної музики, незабутні враження, відвідаєте світлини з виробами майстрів декоративно-ужиткового мистецтва та порините у святкову гостинну атмосферу.

Місія фестивалю:

  • популяризація унікальності місцевих культур, які утворилися внаслідок поєднання української культури з культурами різних національностей;
  • збереження культурної нематеріальної спадщини;
  • активізація внутрішнього туризму і приваблення туристичних потоків до Покровської селищної об’єднаної територіальної громади.

В рамках фестивалю відбудуться конкурси на різних локаціях.

Мистецька локація:

  • вокальне мистецтво (хорове мистецтво; вокальні ансамблі; малі форми).

До виступу учасники готують 1 номер сучасної вокальної композиції тривалістю не більше 5 хвилин з елементами української  та різних культур етнічних народів, що проживають на території України.

  • хореографія: (хореографічні колективи; хореографічні малі форми).

До виступу учасники готують 1 номер сучасної хореографічної композиції тривалістю не більше 7 хвилин з елементами української  та різних культур етнічних народів, що проживають на території України.

Інструментальна локація.

До виступу учасники готують 1 інструментальну композицію, тривалістю до 7 хвилин, в якій є поєднання елементів української та різних культур етнічних народів, які проживають на території України.

Локація художнього читання.

До виступу учасники готують 1 твір (проза або поезія) авторів різних національностей українською мовою.

Виставково-розважальна локація.

Учасники готують презентаційні площадки (не більше 5 метрів) з представленням  виробів майстрів народного, декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, які відображають самобутність, унікальність, етнічність та сучасність громади та презентацію про себе тривалістю до 5 хвилин, зміст якої  розкриває поєднання елементів української та різних культур етнічних народів, які проживають на території України.

Якщо Ви хочете поринути в атмосферу багатожанрового фестивалю талантів, то  вже зараз забронюйте місце та візьміть участь!

Щоб взяти участь у фестивалі звертайтесь за тел.: 050 623 46 58, 099 25 80 665 

e-mail: pokrov.otg@gmail.com або info@pokr.otg.dp.gov.ua

Онлайн – заявку можна знайти за посиланням нижче . Заявки приймаються до 14.08.2019 року!

Заявка на фестиваль 14.09.19.doc