АПАРАТ виконавчого комітету Покровської селищної ради


ВІДДІЛ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ТА ЗВІТНОСТІ


КОРОБКА

Олена Станіславівна

 Начальник відділу,головний   бухгалтер

БАРИШПОЛЬ

Валентина

Олександрівна

Головний спеціаліст


ПАДАЛКА

Зінаїда Володимирівна

Провідний спеціаліст


ЄФРЕМУШКІНА

Лариса Анатоліївна

Спеціаліст 1 категорії

СПАСЬКА

Альона Вікторівна

Спеціаліст І категорії

(декретна відпустка)

ЧЕБЕРЯК

Тетяна Іванівна

Спеціаліст 1 категорії


ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ТА ІНВЕСТИЦІЙ


ЧЕРНЕНКО

Аліса Анатоліївна

Начальник відділу

КРИМОВА

Ольга Яковлівна

Спеціаліст І категорії

ПРИЛЕПА

Катерина Юріївна

Провідний спеціаліст


ВІДДІЛ  ОРГАНІЗАЦІЙНО-КАДРОВОГО  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ


ГРИГОРЕНКО

Вікторія Іванівна

Начальник відділу


ТІХОНОВА

Ірина Миколаївна

Головний спеціаліст

ПРИСТУПА

Антоніна Петрівна

Провідний спеціаліст


ВАКУЛЕНКО

Наталія Миколаївна

Секретар керівника


КАЛІБЕРДА

Таміла Володимирівна


спеціаліст І категорії


ВІДДІЛ ДІЛОВОДСТВА, КОНТРОЛЮ ТА АРХІВНОЇ СПРАВИ


ЧЕРНЕНКО

Лариса Вікторівна

Начальник відділу


ТУРЧИНА

Віта Ігорівна

Спеціаліст I категорії


ВОВЧАНСЬКА

Любов Петрівна

Архіваріус

САХНЕНКО

Валентина Василівна

Архіваріус

СОСНИЦЬКА

Юлія Іванівна

Архіваріус

МАСЛОВА Людмила Олексіївна

Діловод

















ВІДДІЛ ПРАВОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ 


БУР

Микола Олексійович   


Начальник відділу    

ЧИЧИКАЛО

Оксана Олександрівна

Провідний спеціаліст

ДУБНЯНСЬКИЙ

Олександр Володимирович

Провідний спеціаліст


ВІДДІЛ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН І ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА


Вакансія

Начальник відділу

МУЛЯР

Людмила Миколаївна

Головний спеціаліст

ЦИКАЛО

Аліна Анатоліївна

Спеціаліст І категорії

КРАВЧЕНКО

Микола Леонідович

Спеціаліст І категорії

МИХАЙЛЕНКО

Світлана Валеріївна

Спеціаліст І категорії

ДОЛГИХ

Наталя  Андріївна

Спеціаліст І категорії

РОСТОВЦЕВА

Олена Альбертівна

Спеціаліст І категорії

КОЛІСНИК

Олександр Геннадійович

Спеціаліст І категорії

                                                                                                               

ВІДДІЛ З ПИТАНЬ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, ЖИТЛОВО- КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ ТА ІНФРАСТРУКТУРИ


ПРИЛЕПА

Олексій Сергійович       

Начальник відділу


ГУБІЧ

Вікторія Ігорівна

Головний спеціаліст

БАРВІНЕНКО

Ольга Богданівна

Провідний спеціаліст

ГОСТРОУХ

Вячеслав Олексійович

Інспектор

ДУБНЯНСЬКИЙ

Павло Володимирович

Спеціаліст І категорії

 

ВІДДІЛ З ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ, ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ І ТЕРИТОРІЙ, МОБІЛІЗАЦІЙНОЇ РОБОТИ


БАРВІНКО

Юрій Олексійович

Начальник відділу          

НОВИСОЦЬКА

Валентина Іванівна

Завідувач ВОБ


АНТОНЕНКО

Тетяна Григорівна

Завідувач ВОБ               


САХНЕНКО

Валентина Василівна

Завідувач ВОБ


АНТОНЕНКО

Ірина Володимирівна

Завідувач ВОБ


МАСЛОВА

Людмила Олексіївна

Завідувач ВОБ               


ВИЛУСК

Сергій Миколайович

Завідувач ВОБ               





ВІДДІЛ З ПИТАНЬ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ- ЦНАП


КІСЕЛЬОВА

Олена Петрівна


Начальник відділу


ОСТРОУХ

Олена Іванівна

Спеціаліст І категорії

БАРВІНКО

Юлія Сергіївна

Адміністратор (декретна відпустка)


ЛАБЕЦЬКА

Інна Григорівна

адміністратор

ПІТЬКО

Анна Юріївна

адміністратор

ЛОПАТІН

Олександр Іванович

Державний реєстратор

СКЛЯР

Юлія Сергіївна

Державний реєстратор

ДАВИДЕНКО

Людмила Олександрівна

адміністратор

ДЕВЯТКО

Тетяна Василівна

адміністратор

КОЛІСНИК        

Тетяна Федорівна

адміністратор


СТРУКТУРНІ ПІДРОЗДІЛИ ЗІ СТАТУСОМ ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

 

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

 

ВЛАСОВА

Наталя Василівна


Начальник відділу       

МАЧИХІНА

Надія Іванівна


Спеціаліст І категорії  

МОКІЄНКО

Маргарита Миколаївна


Головний спеціаліст


ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ І РЕЛІГІЙ


РАЗГУЛОВА

Наталя Олександрівна


Начальник відділу 

КУШНІР

Людмила Василівна

Провідний спеціаліст



ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ


Начальник відділу

Вакансія

Головний спеціаліст

Вакансія

ДУБЯГА

Валентина Степанівна

Спеціаліст І категорії

КУГАЙ

Вікторія Вікторівна

Спеціаліст І категорії

ШВИДЬ-ІГНАТЕНКО

Яна Сергіївна

Спеціаліст І категорії

                     

ФІНАНСОВИЙ ВІДДІЛ


ПЕТРИК

Ірина Олександрівна

 начальник відділу


БЕЗРІДНЯ

Ольга Миколаївна

Головний спеціаліст

САЧКО                             

Наталія Миколаївна

Провідний спеціаліст

АРХИПЕНКО

Лідія Григорівна

Головний спеціаліст

КУЛІКОВА

Ольга Олександрівна

Спеціаліст І категорії

ГУМАНСЬКА

Світлана Борисівна

Спеціаліст І категорії


СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ


АНДРЄЄВА

Ірина Олексіївна



начальник служби

ЗАХАРЧУК

Анжела Володимирівна

Спеціаліст І категорії

ПОЛІЦЕЙСЬКІ ОФІЦЕРИ ГРОМАДИ


ГРОМОВ

Олег Володимирович

КОВТОР

Євген Леонідович

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux