Спажева Світлана Анатоліївна

Спажева Світлана
Анатоліївна
Покровський селищний голова
  • Пpацює - селищний голова з 10.04. 2012 року
  • Громадянство - 24.08.1991
  • Число, місяць і рік народження - 27.05.1966
  • Місце народження -Україна Дніпропетровська область Покровський район смт. Покровське
  • Освіта - повна вища, магістр ДРІДУ НАДУ при Президентові України, 2008 рік, «Державне управління», магістр державного управління
  • Науковий ступінь, вчене звання - не має
  • Володіння мовами - українською‚ російською - вільно; англійською - читає і перекладає зі словником
  • Нагоpоди, почесні звання - грамота Дніпропетровської обласної ради, 06.2007, грамота Головного управління державної служби України, 12.06.2008, нагрудний знак Дніпропетровської облдержадміністрації «За розвиток регіону», 03.03.2012
  • Прийняття Присяги державного службовця -10.04.2012 р.
  • Ранг державного службовця - 7 (10.04.2012 р.)
  • Загальний стаж роботи - 33 р. 2 міс
  • Стаж державної служби - 25 р.7 міс.
  • Депутат ради - не обиралась
  • Стягнення - не має

Трудова діяльність:

  • 08.1988-03.1989 - майстер виробничого навчання Покровський ордена "Знак Пошани" СПТУ-75
  • 03.1989-11.1989 - інструктор відділу комсомольських організацій Покровський райком ЛКСМУ
  • 11.1989-04.1990 - завідуюча відділом комсомольської організації райкому ЛКСМУ
  • 04.1990-10.1991 - ІІ секретар райкому ЛКСМУ
  • 10.1991-04.1992 - заступник голови районного Координаційного комітету Дніпровської спілки молоді
  • 04.1992-04.1992 - вихователь дитячого закладу № 3 "Теремок"
  • 04.1992-12.1993 - голова Покровського районного Координаційного комітету Дніпровської спілки молоді
  • 12.1993-09.1994 - голова комітету у справах молоді Покровської районної державної адміністрації
  • 09.1994-01.1996 - голова комітету у справах молоді Покровського райвиконкому
  • 01.1996-10.2000 - завідуюча відділом у справах молодіжної політики Покровської райдержадміністрації
  • 11.2000-07.2001 - начальник відділу контролю Покровської райдержадміністрації
  • 07.2001-01.2003 - керівник апарату Покровської райдержадміністрації
  • 01.2003-12.2005 - Заступник голови, керівник апарату Покровської райдержадміністрації
  • 01.2005-04.2012 - заступник голови Покровської райдержадміністрації
  • 04.2012 по теперішній час - Покровський селищний голова