Покровська селищна рада
Покровський район Дніпропетровська область
Рішення виконкому
від 22 листопада 2021р.№ 295/0/9-21
Про розгляд заяви ФОП Будь Л. А. щодо надання погодження на розміщення тимчасової місцевої ярмарки на об’єктах благоустрою для проведення сезонної торгівлі
Опубліковано 25 листопада 2021

Р І Ш Е Н Н Я

Про розгляд заяви ФОП Будь Л. А. щодо

надання погодження на розміщення тимчасової місцевої ярмарки

на об’єктах благоустрою для проведення сезонної торгівлі


Керуючись пп. 8 пункту «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Правилами благоустрою території населених пунктів Покровської селищної ради, затвердженими рішенням Покровської селищної ради від 26.11.2018 року № Р-656-28/7 та розглянувши заяву                 ФОП Будь Лілії Акиндинівни від 11.11.2021 року, виконавчий комітет селищної ради в и р і ш и в:

         1. Надати погодження ФОП Будь Л. А. щодо розміщення на об’єктах благоустрою для проведення сезонної торгівлі, а саме – ялинками в                         смт Покровське, вул. Падалки (біля пам’ятника авіаторам в районі Покровського автовокзалу) з 01.12.2021 року по 31.12.2021 року включно.

         2. З метою дотримання техніки безпеки ФОП Будь Л. А. здійснювати розміщення місцевої ярмарки з продажу ялинок по вулиці Падалки (біля пам’ятника авіаторам) за межею тротуару та на відстані не ближче, ніж 3 метра до проїзної частини дороги вулиці Падалки.  

         3. Відповідальність за документацію на придбання ялинок, техніку безпеки, пожежну безпеку, порядок та санітарний стан на місці проведення сезонної торгівлі покласти на ФОП Будь Л. А.

         4. Доручити відділу з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, благоустрою та інфраструктури виконавчого комітету Покровської селищної ради укласти договір з фізичною особою-підприємцем Будь Л. А. щодо пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою.

5. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на відділ з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, благоустрою та інфраструктури виконавчого комітету Покровської селищної ради, контроль – на заступника селищного голови з питань діяльності   виконавчих органів ради Пиркова В. С.


Виконуюча повноваження селищного голови                                   Т. М. ЄРМАК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux