Покровська селищна об’єднана територіальна громада інформує про можливість взяти участь у гранті для сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.
опубліковано 05 серпня 2019 року о 10:05

Проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)«Підтримка аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток»), що здійснюється компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк», запрошує сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи подавати заявки на одержання гранту спрямованого на покращення умов праці сільських жінок, зменшення їх ручної праці при утриманні молочних корів, підвищення якості молока та збільшення доходів сільських сімей.

Проект «Агросільрозвиток» планує надати один грант на суму приблизно 300 000 грн. Приблизна дата присудження гранту – 1 жовтня 2019 року.

Заявки мають бути подані, українською мовою обсягом не більше 14 сторінок, не пізніше 18:00 годин за місцевим часом 28 серпня 2019 року на електронну адресу grants@ukraineards.com.

Детальна інформація про програму гранту, умови надання співфінансування, вимоги до заявників, форму бюджету, тощо дивіться за посиланням: https://drive.google.com/open?id=1fSMLuidnWlr_e0XVmeQaEy-n8w0E5fUX