Звіт селищного голови щодо діяльності Покровської селищної ради за 2022 рік
опубліковано 17 квітня 2023 року о 09:53

                                                                                                                                                                                                                                                      Додаток до рішення

                                                                                                                                                                                                                                                       Покровської селищної ради

від 14.04.2023 року № Р-3398-45/VIII


Шановні мешканці громади!


2022 рік приніс на нашу рідну землю війну, біль та втрати, нові виклики та випробовування…Рік нереалізованих планів та нездійснених мрій…

Разом із цим, цей рік об`єднав багатьохз із нас усіх разом в протистоянні ворогу, в прагненні жити в своїй, вільній та незалежній країні, вселив у нас віру у власні сили, незламність нашого духу та впевненість, що все буде Україна!

Озираючись назад, ми згадуємо все що було, і з ще більшою надією дивимося вперед, у день завтрашній, сподіваючись на краще…

То ж яким був 2022 рік для нашої громади в цілому?

ГРОМАДА В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

2022 рік мав стати новим етапом розвитку Покровської громади. Проте, 24 лютого 2022 року кардинально змінило стратегічний план дій на благо нашої громади.

Повномасштабне вторгнення російської федерації на територію України поставило перед нами нові виклики та завдання:

Введена комендантська година;

Вимкнено вуличне освітлення

Запроваджене дистанційне навчання

Оголошена мобілізація

З метою оперативного вирішення усіх поточних питань життєдіяльності громади роботу селищної ради та її виконавчого комітету було побудовано з урахуванням нових реалій та вимог. Намічені напрямки, які були в пріоритеті на початку 2022 року ми змінили на першочергові заходи по обороні території нашої громади та забезпечення підтримки підрозділів ЗСУ і територіальної оборони, облаштування блокпостів, риття окопів, будівництво бліндажів, фортикаційних споруд.

Для задоволення потреб військових підрозділів та внутрішньо переміщених осіб у вирішенні поточних питань було забезпечено цілодобове чергування працівників виконкому, які в будь який час доби допомагали вищезазначеним категоріям.

З метою попередження жителів громади про повітряну небезпеку з початку дії воєнного стану створено viber-групу «Сирена Покровська громада», яка налічує майже 8000 учасників. Крім цього створено телеграм канал покровської громади, щоденно відбувалося інформування селищного голови через соцмережі про безпекову ситуацію в громаді.

Було приведено у повну готовність до використання фонд захисних споруд та підвальні приміщення в громадських будівлях для укриття населення, забезпечено їх водою та засобами гігієни. Проінформовано жителів громади про їх місце розташування.

Нас ніхто не вчив жити в умовах війни, але покровчани швидко самоорганізувалися, кожен житель громади став волонтером. Селищною радою була налагоджена тісна комунікація з підприємцями, волонтерами, благодійними організаціями та фондами з питань забезпечення продовольчої безпеки, забезпечення прихистку для ВПО та побудови надійної лінії оборони.

З перших днів війни Покровська громада стала надійним тилом для наших захисників та жителів тих регіонів, які знайшли прихисток в нашій громаді полишивши свої домівки та все нажите роками через активні бойові дії на території Донецької, Луганської, Запорізької, Харківської та Херсонської областей. На базі комунальних закладів були утворені прихистки для вимушено переміщених осіб, працівниками селищної ради у співпраці з власниками житла було сформовано реєстр приватних домоволодінь, які б могли стати місцем тимчасового проживання для ВПО.

Адмінбудівлі селищної ради стали штабом збору, розвантажування, сортування та роздачі одягу, продуктів, засобів гігієни та медикаментів, що надходили від міст-побратимів, європейських країн, різних благодійних фондів, організацій, мешканців та суб’єктів господарювання Покровської територіальної громади для потреб вимушено переміщених осіб та Збройних Сил України. У закладах освіти громади та небайдужими місцевими мешканцями було організовано приготування їжі та випікання хлібобулочних виробів. Заклади культури громади стали центрами об’єднання мешканців по виготовленню маскувальних сіток.

Незважаючи на всі виклики, під час воєнного стану протягом 2022 року селищна рада та її виконавчі органи забезпечували стабільну роботу установ, закладів, підприємств громади.

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ТА ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ

Селищна рада впродовж 2022 року працювала у складі 26 депутатів, що в повній мірі забезпечувало ефективну роботу представницького органу.

Протягом звітного періоду діяльності селищної ради восьмого скликання підготовлено та проведено сесій, на яких прийнято 401 рішення. Питання стосувались прийняття та внесення змін до бюджету та цільових програм; управління комунальним майном; внесення змін до положень, статутів комунальних підприємств; регулювання земельних відносин. Питання безоплатної передачі земель державної, комунальної власності у приватну власність, надання дозволів на розроблення документації із землеустрою з метою безоплатної передачі не розглядалися. Це пов’язано з тим, що розгляд даних питань було заборонено у період дії воєнного стану, відповідно до підпункту 5, пункту 27 Перехідних положень Земельного кодексу України. Всі питання, які розглядались на сесіях попередньо обговорювались на засіданнях постійних комісій селищної ради. Всього проведено 46 засідань постійних комісій, з них: з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку - 5, з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, будівництва та благоустрою - 5, з питань освіти, культури, медицини, соціального захисту, забезпечення законності та правопорядку, з питань депутатської діяльності та етики, реалізації державної регуляторної політики - 8, з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища – 28.

За звітний період проведено 29 засідань виконкому, прийнято 192 рішення. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2022 року № 252 «Деякі питання формування та виконання місцевих бюджетів у період воєнного стану» виконавчий комітет був наділений повноваженнями щодо внесення змін до бюджету та цільових програм.

То ж, найбільш питому вагу в рішеннях, які розглядалися виконавчим комітетом, складали питання внесення змін та схвалення виконання цільових програм - 36, встановлення піклування та надання статусу дітям - 30, внесення змін та виконання бюджету – 20, затвердження висновків комісії у справах дітей - 16, надання матеріальної допомоги громадянам згідно поданих заяв - 16, звіти про роботу комунальних підприємств -16.


Протягом 2022 року прийнято всього 707 розпоряджень селищного голови, з них: 102 з адміністративно-господарських питань, 59 з питань основної діяльності, 546 з питань кадрової роботи. Надійшло вхідної кореспонденції 5182 листів, внутрішньої кореспонденції – 567, доручень -47, зареєстровано та надіслано 2140 вихідних листів.

Структура виконавчого комітету селищної ради станом на 31 грудня 2022 року налічувала 14 відділів, з них 5 зі статусом юридичної особи.

 Загальна штатна чисельність виконавчого комітету Покровської селищної ради (апарат виконкому та відділи зі статусом юридичної особи) 101.75 штатних одиниць, із них працюючих: 65 - посадові особи місцевого самоврядування, 9,5 –службовці, 20,25 –працівники з обслуговування.

До початку дії воєнного стану проведено 2 засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад. За результатами конкурсного відбору прийнято 2 особи.

Конкурсний відбір у період дії воєнного стану не проводився. Питання призначення на службу в органах місцевого самоврядування в період дії воєнного стану урегульоване Законом України «Про правовий режим воєнного стану» від 12.05.2015 №389-VIII. Відповідно до частини п'ятої статті 10 цього Закону, у період дії воєнного стану особи призначаються на посади в органах місцевого – самоврядування селищним головою без конкурсного відбору, на підставі поданої заяви, освіти та досвіду роботи згідно з вимогами законодавства, встановленими щодо відповідних посад. Протягом 2022 року відповідно до цієї процедури призначено 4 посадових особи. Оформлено 84 трудових договори для проведення громадських оплачуваних робіт з екологічного захисту навколишнього середовища.

За 2022 рік до адміністративної комісії надійшло та розглянуто 27 справ про вчинення адміністративних правопорушень, які стосувались в основному порушення правил благоустрою. По 24 справах винних осіб було притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафів на загальну суму 17 тис. 935 грн, з яких 11 тис. 220 грн було сплачено в добровільному порядку, по несплачених штрафах матеріали були передані до Державної виконавчої служби. Також 2 справи було закрито у зв’язку з відсутністю події і складу адміністративного правопорушення, 1 справу закрито у зв’язку закінченням строків притягнення до адміністративної відповідальності.

За 2022 рік в Покровському районному суді було розглянуто більше 30 справ, однією з сторін по яких виступала Покровська селищна рада або її виконавчий комітет. Найбільша кількість позовів стосувалась визнання права на спадщину в порядку спадкування за законом чи заповітом, про встановлення опіки чи піклування, вирішення земельних, житлових спорів тощо. По більшості справ було прийнято рішення на користь Покровської селищної ради та її виконавчого комітету, по інших справах судовий розгляд продовжується у різних інстанціях.

Робота зі зверненнями громадян

Всього протягом 2022 року до селищної ради надійшло 399 звернень в т.ч. електронною поштою – 341, письмових – 54. Особистий прийом громадян протягом 2022 року посадовими особами здійснювався поза графіком, цілодобово. Аналіз змісту звернень засвідчує, що найбільш актуальними для мешканців громади стали питання соціального захисту (надання матеріальної та гуманітарної допомоги, визнання опікунства над недієздатними особами) -114, питання житлово-комунального господарства (комісійне обстеження зруйнованого майна, взяття на соціальний квартирний облік, видалення аварійних дерев) – 82, питання аграрної політики і земельних відносин (поділ меж земельних ділянок, надання довідок про земельні ділянки) -62, охорони здоров’я та питання захисту прав дітей.

 

 

НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Протягом 2022 року, як і в усіх сферах діяльності в період воєнного стану у відділі ЦНАП були певні особливості роботи.

Відповідно до постанови КМУ від 06.03.2022 № 209 «Деякі питання державної реєстрації та функціонування єдиних та державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції, в умовах воєнного стану» працівникам ЦНАПу були встановлені певні обмеження у проведенні реєстраційних дій, а саме: припинено доступ до реєстрів ДМС, нерухомого майна, бізнесу, порталу Дія, Реєстру територіальної громади (ДМС). Наприкінці звітного періоду відділу ЦНАП поновлено доступи до Державного реєстру речових прав та їх обтяжень, Реєстру юридичних, фізичних осіб підприємців, порталу Дія, Реєстру територіальної громади (ДМС).

Також адміністратори отримали доступ до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва. Подано запити на підключення до Державного земельного кадастру та Реєстру пошкодженого майна.

У 2022 році через відділ з питань надання адміністративних послуг - ЦНАП виконавчого комітету Покровської селищної ради надавалися 223 послуги.

За 2022 рік до відділу ЦНАП звернулося близько 16 тис. осіб, яким надано 14 тис. 454 адміністративних послуг. Питому вагу складали звернення щодо видачі довідок – 5709; послуги у сфері соціального захисту (адресна допомога внутрішньо переміщеним особам, надання субсидій, соціальних допомог) – 4540, у сфері державної реєстрації речових прав, реєстрації юридичних, фізичних осіб підприємців – 2792; із земельних питань – 606.

Також через відділ ЦНАП прийнято 1346 пакетів документів щодо отримання безоплатної паливної сировини.

За звітний період адміністраторами проведено 14 виїзних прийомів громадян та надано 396 послуг за допомогою мобільного офісу адміністратора.

Відповідно Протоколу з відбору місцевих громад для участі у спільній реалізації Програми ООН із відновлення та розбудови миру, яка реалізовується Програмою розвитку ООН в Україні, з метою обслуговування населення віддалених сіл Покровської громади відділом ЦНАП отримано мобільний кейс з обладнанням на суму 80 тис. 884 грн.

У 2022 році покращено сервіс з оплати адміністративних послуг, а саме встановлено платіжний POS-термінал для здійснення оплати послуг безпосередньо у відділі ЦНАП.

Крім того, у 2022 році було подано заявку на участь у проекті Програми ООН щодо запровадження в громаді паспортних послуг. У жовтні 2022 року Покровська громада була визначена учасником проекту та розпочата робота з його реалізації. Кінцевим етапом реалізації проекту «Покращення якості надання адміністративних послуг для жителів громади шляхом придбання робочої станції для оформлення та видачі паспорта громадянина України у формі картки та для реєстрації/зняття з реєстрації місць проживання/перебування осіб внесення змін до ID карток) з комплектом обладнання» у 2023 році стане запровадження у ЦНАП послуги з оформлення та видачі паспорта громадянина України у формі ID картки.

Відділ ЦНАП забезпечує ведення та поновлення реєстру територіальної громади на базі програмного забезпечення ДОК ПРОФ та реєстру ДМС.

За усними консультаціями до ЦНАП протягом 2022 року звернулось більше 8000 осіб. Також у приміщенні ЦНАП надаються консультативні послуги спеціалістами Фонду соціального страхування, бюро надання безоплатної правової допомоги та Покровською районною філією Дніпропетровського обласного центру зайнятості.

Також з початком повномасштабного вторгнення відділ ЦНАП був центром видачі внутрішньо переміщеним особам

гуманітарної допомоги, а саме одягу, взуття, посуду, засобів гігієни та інших речей домашнього вжитку.

За ініціативи Покровської громади серед мережі ЦНАПів Дніпропетровської області була проведена благодійна акція "Громада-громаді" по збору речей для наших захисників. Зібрані речі від 16 громад області (футболки, штани, шорти, шкарпетки, білизна, медикаменти, засоби гігієни, взуття) передані для потреб наших хлопців.

 

 

БЮДЖЕТ та ФІНАНСИ

Надходження

Структура бюджету Покровської селищної територіальної громади включає дохідну та видаткову частину загального і спеціального фонду.

За 2022 рік до дохідної частини загального та спеціального фонду селищного бюджету надійшло 231 млн. 524 тис.грн, що на 6% більше в порівнянні з минулим роком.

До загального фонду селищного бюджету надійшло 218 млн. 894 тис.грн, що становить 108,2% до річного плану, в т.ч. офіційних трансфертів з бюджетів різних рівнів – 96 млн. 150 тис.грн,


Власні доходи загального фонду селищного бюджету надійшли в обсязі 122 млн. 744 тис.грнщо становить 122,5% до річних планових призначень.

До спеціального фонду селищного бюджету надійшло 12 млн. 630 тис.грн.

Видатки 

Видатки загального фонду селищного бюджету за 2022 рік виконано в обсязі 178 млн. 271 тис.грн, що становить 86,9% до річних планових призначень.

В загальному обсязі проведених видатків в розрізі галузей співвідношення становить:

 • Освіта -59,5%;

державне управління – 12,8 %;

соціальний захист та соціальне забезпечення –11,6%;

культура і мистецтво – 5,8 %;

охорону здоров’я – 5,1 %;

фізична культура та спорт – 3,3%;

житлово-комунальне господарство – 0,8%;

міжбюджетні трансферти – 0,6%

інша діяльність – 0,3 %;

економічна діяльність – 0,1%;

З бюджету Покровської селищної територіальної громади на виконання заходів Програми забезпечення громадського порядку та громадської безпеки на території Покровської селищної ради перераховано трансферти державному бюджету  в сумі 4 млн. 39 тис.грн, з них:

на виконання заходів Програми забезпечення громадського порядку та громадської безпеки на території Покровської селищної ради направлено кошти в сумі 921 тис. 700 грн

 • на виконання заходів Програми сприяння здійсненню заходів правового режиму воєнного стану на території Покровської селищної ради на 2022 рік кошти в сумі 3 млн. 099 тис.грн направлено на придбання спецтехніки та спецзасобів для Військової частини А 7038 Міністерства оборони України.

У 2022 році із бюджету Покровської селищної громади перераховано трансферти обласному бюджету на суму 318 тис.200 грн, з них співфінансування на придбання шкільного автобусу для комунального закладу освіти «Братська гімназія» - 300 тис.грн.

У 2022 році залишились не профінансовані видатки на реалізацію проектів Бюджету участі поданих у 2021 році, так як вони не відносяться до першочергових та захищених видатків у період воєнного стану. Це пов’язано з обмеженням фінансування видатків в частині придбання комп’ютерного обладнання та створення в установах мультимедійного простору відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 червня 2021р. № 590 «Про затвердження Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану».

 

ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я

У власності Покровської селищної територіальної громади функціонують два медичних заклади, а саме:

 • Комунальне некомерційне підприємство «Покровська лікарня»» зі штатною чисельністю 216,5 шт. од.,
 • Комунальне некомерційне підприємство «Покровський центр первинної медико-санітарної допомоги» зі штатною чисельністю - 100,5 шт. од.

Всього на фінансування галузі «Охорона здоров’я» у 2022 році направлено коштів на загальну суму 9 млн. 153 тис.грн.


На утримання КНП «Покровська лікарня» направлено асигнування з місцевого бюджету на загальну суму 4 млн. 858 тис.грн, за рахунок коштів:

- Покровської селищної ТГ - 2 млн. 276 тис.грн,

- Великомихайлівської сільської ТГ- 549 тис.грн,

- Маломихайлівської сільської ТГ – 1 млн. 279 тис.грн,

- дотації з місцевого бюджету на проведення розрахунків протягом опалювального періоду за комунальні послуги та енергоносії за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету - 754 тис.грн.

Дана сума коштів використана на оплату енергоносіїв – 4 млн. 735 тис.грн., та придбання медикаментів – 121 тис. 994 грн. 

Окрім цього за рахунок резервного фонду бюджету Покровської громади придбано матеріали для облаштування операційного блоку в підвальному приміщенні головного корпусу комунального некомерційного підприємства «Покровська лікарня» на суму 200 тис. грн. та  шлак для облаштування під’їзду до амбулаторії в с. Коломійці на суму 27 тис. 450 грн.

 

У 2022 році Покровською лікарнею з Національною службою здоров’я України підписано 12 пакетів медичних гарантій. Сума договору з НСЗУ на 2022 рік склала 39 млн. 615 тис.грн.

Вказані медичні послуги надавалися населенню, що постійно проживає на території трьох територіальних громад Синельниківського району.

За 2022 рік послугою Покровської лікарні скористувалися також внутрішньо переміщені особи, яких на території Покровської громади налічується більше 6 тис.осіб. Крім того, враховуючи військовий стан та дотичність Покровської громади до території громад Запорізької та Донецької областей, а саме Гуляйпільського та Великоновосілківського районів Покровська лікарня за 2022 рік надала послуги 7778 пацієнтам з даних районів.


На утримання КНП «Покровський центр ПМСД» у 2022 році направлено асигнувань на загальну суму 4 млн. 295 тис.грн, за рахунок коштів:

- Покровської селищної ТГ - 1 млн. 776 тис.грн,

- Великомихайлівської сільської ТГ- 817 тис.грн,

- Маломихайлівської сільської ТГ – 1 млн. 303 тис.грн,

- дотації з місцевого бюджету за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету на проведення розрахунків протягом опалювального періоду за комунальні послуги та енергоносії - 399 тис.грн.


Дані кошти спрямовані на оплату комунальних послуг та енергоносіїв – 3 млн. 751 тис. грн, оплату безкоштовних медикаментів – 251 тис. 995 грн, придбання бензину, автозапчастин – 106 тис. 290 грн., закупівлю виробів медичного призначення – 74 тис.377 грн., підгузків для дорослих, тощо – 87 тис. 455 грн. 

По підприємству налічується 13 структурних підрозділів. У 2022 році підписано 3 пакета медичних гарантій.

Обслуговуване населення на кінець звітного періоду становить 30 тис. 639 осіб, що на 1960 осіб менше в порівнянні з минулим роком.

Підписано декларацій на кінець звітного періоду - 28 тис. 112 декларацій, що на 1264 декларації менше в порівнянні з минулим роком.

Сума договору з НСЗУ на 2022 рік - 21 млн. 661 тис.грн

Отримано коштів від НСЗУ у 2022 році – 21 млн. 606 тис.грн

На кінець звітного періоду залишок коштів на рахунку КНП «Покровський центр ПМСД» – 1 млн. 620 тис.грн


ОСВІТА

 

У 2022 році мережу закладів загальної середньої освіти Покровської громади приведено у відповідність до вимог чинного законодавства. Станом на 31 грудня 2022 року у громаді функціонує 1 ліцей та гімназій. Мережа контингенту учнів становить 112 класів, в яких 1954 здобувачі освіти отримують знання за дистанційною формою навчання.

У чотирьох гімназіях функціонують 18 інклюзивних класів, в яких дистанційно здобувають освіту 39 дітей з особливими освітніми потребами, з яких 31 особа охоплена інклюзивним навчанням, 8 - педагогічним патронажем.

Навчально-виховний процес у школах громади забезпечують 222 педагогічних працівника.

На утримання галузі освіти у 2022 році із загального фонду бюджету профінансовано 103 млн. 247 тис. грн. З них 98,6 % - виплата заробітної плати з нарахуваннями, енергоносії, продукти харчування.

У 2022 році за рахунок коштів бюджету розвитку проведено видатки на суму 2 млн. 636 тис. 897 грн., які спрямовані на придбання:

 • обладнання для харчоблоку Покровської гімназії № 1 (бойлер, скриня морозильна, стіл виробничий, стелажі пароконвектомат, посудомийна машина) – 500 тис. грн. 
 • трансформатору для Покровського ліцею – 242 тис. 640 грн. 
 • лічильника газу для Покровської гімназії № 2 – 48 тис. 840 грн;
 • обладнання для господарської діяльності (морозильна ларь, бойлер, кавоварка) для Братської гімназії - 30 тис. грн.;
 • насосу для котельні Покровської гімназії № 1 – 6 тис. 250 грн.

Для безпеки здобувачів та надавачів освітнього процесу:

 • встановлено систему пожежної сигналізації та проведено технічний нагляд системи у Вишнівській гімназії на суму 1 млн. 344 тис.грн.
 • розроблено проектно-кошторисну документацію та виготовлено експертизу по об’єкту «Капітальний ремонт нежитлового приміщення (підвального приміщення з облаштуванням тимчасового укриття будівлі школи з підвалом) комунального закладу освіти «Покровський ліцей» на суму 126 тис.536 грн.
 • розроблено проектно-кошторисну документацію та виготовлено експертизу по об’єкту: «Капітальний ремонт нежитлового приміщення (підвального приміщення з облаштуванням тимчасового укриття спального корпусу будівлі школи Б-2 комунального закладу освіти «Покровський ліцей» на суму 128 тис. 458 грн.

Відповідно до Програми розвитку освіти з нагоди новорічних та різдвяних свят придбано новорічні подарунки 431 вихованцю дошкільних закладів, 39 вихованцям навчально-виховних комплексів та 540 учням пільгових категорій на загальну суму 166 тис. 650 грн.

У 2022 році автопарк освіти поповнився ще одним шкільним автобусом, придбаним за рахунок коштів обласного бюджету на умовах співфінансування з місцевого бюджету для потреб Братської гімназії. Автопарк шкільних автобусів громади налічує 14 одиниць автобусів.

У 2022 році заклади загальної середньої освіти закінчили 115 одинадцятикласників, з яких – 8 отримали відзнаку «За високі досягнення у навчанні» (золоту медаль) та 4 – «За досягнення у навчанні» (срібна медаль). Випускників 9 класів – 222 особи, з них 15 учнів отримали свідоцтва про здобуття базової середньої освіту з відзнакою.

У 2022 році атестаційною комісією ІІ рівня атестовано 42 педагогічних працівника.

Навіть у такий важкий час, здобувачі освіти Покровської громади взяли участь у різних конкурсах, олімпіадах, турнірах міжнародного, обласного та районного рівня, де завойовували призові місця.

Враховуючи кількість дітей дошкільного та шкільного віку на території Орлівського старостинського округу, ліквідовано комунальний заклад освіти «Орлівська ЗОШ І-ІІ ступенів», відкрито Орлівський заклад дошкільної освіти «Веселка».

З 1 вересня 2022 року у громаді функціонують:

 • 10 закладів дошкільної освіти,
 • позашкільний заклад освіти «Центр дитячої творчості»,
 • комунальний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа»
 • комунальний заклад «Інклюзивно-ресурсний центр».

У зв’язку з військовою агресією з боку російської федерації, з 24 лютого 2022 року ці заклади перебувають на простої. Деякі заклади дошкільної освіти переформатувалися на нову хвилю діяльності, а саме, з березня 2022 року заклад дошкільної освіти «Орлятко» став тимчасовим прихистком для ВПО. За період з березня по грудень 2022 року прихисток прийняв 741 особу. На постійному утриманні у закладі проживають 56 осіб різного віку з Донецької, Луганської та Запорізької областей.

Задля ефективного функціонування закладів освіти залучалася допомога від різних благодійних та міжнародних фондів, в результаті чого заклади отримали:

 • 14 баків для питної води (ЮНІСЕФ);
 • 4 свердловинних насоси (Реципієнт Кімонікс і Проєкт UCBI III)
 • 5 дизельних генератори (Реципієнт Кімонікс і Проєкт UCBI III, Програма Міцні регіони).
 • по 200 ковдр, матраців, комплектів постільної білизни, наборів столового посуду (міжнародний фонд «Відродження»);
 • 59 ліжок, 20 розкладачок (БО «Янголи спасіння», «Пісні, народжені в АТО»)

обладнання - кип’ятильники, електрочайники, 2 електроплити, 3 холодильники, пральна машина, душова кабіна, мікрохвильова піч (Благодійний фонд «Пісні, народжені в АТО», БО «Янголи спасіння»)

35 аптечок, 1320 наборів засобів гігієни (Спеціальна програма підтримки східної України GIZ)

З листопаду 2022 року заклад дошкільної освіти «Казка» переформатувався у Пункт незламності, який було облаштовано для прийому одночасно 200 осіб на випадок відсутності електропостачання більше ніж на добу.

КУЛЬТУРА

У підпорядкуванні відділу культури, туризму, національностей і релігій виконавчого комітету Покровської селищної ради року знаходиться 31 заклад культури.

На фінансування галузі культури у 2022 році витрачено 13 млн. 747 тис.грн, в тому числі на утримання закладів культури – 13 млн. 655 тис.грн, проведення культурно-мистецьких заходів – 92 тис. 356 грн.

У 2022 році культурно-мистецька робота закладів культури здійснювалась здебільшого у форматі онлайн, шляхом підготовки та публікації на сторінках закладів тематичних інформаційних та відео матеріалів, у окремих закладах культури проводилися індивідуальні онлайн заняття. Загальна кількість онлайн заходів, у т.ч. публікацій, здійснених закладами культури Покровського району протягом 2022 року – 1181 (переглядів - 44809). Три творчі колективи та 25 сольних виконавців закладів культури клубного типу, учні Покровської школи мистецтв протягом 2022 року взяли участь у 12 міжнародних та всеукраїнських онлайн-фестивалях та конкурсах, за результатами яких отримали відзнаки переможців та лауреатів.


У 2022 році Катеринівський сільський будинок культури підключено до мережі інтернет. Всього доступ до мережі Інтернет мають 9 закладів культури клубного типу.

У 2022 році до публічних бібліотек громади надійшло 870 примірників літератури, з них за рахунок коштів місцевого бюджету – 526 періодичних видань на загальну суму 55 тис. 981 грн. Книжковий фонд бібліотек громади налічує 48690 примірників україномовної літератури. Протягом 2022 року 1035 осіб відвідали інтернет-центри громади, що діють на базі трьох бібліотек.


У 2022 році середня кількість дітей, що навчалися у мистецькій школі склала 109 учнів. Загальний обсяг фінансування Покровської школи мистецтв, на умовах міжмуніципального співробітництва між Покровською селищною, Великомихайлівською та Маломихайлівською сільською радами, склав 2 млн 881 тис.грн., в т.ч. Покровська громада 2 млн 842 тис. грн.


Із початком військової агресії відносно України з 24 лютого 2022 року працівники закладів культури громади долучились до активної громадської діяльності: виготовляли маскувальні сітки, допомагали у роботі з ВПО, зборі та видачі гуманітарної допомоги, забезпеченні харчування тощо.

Так, за звітний період працівниками закладів культури виготовлено та передано за призначенням понад 70 маскувальних сіток; розфасовано та здійснено допомогу у видачі гуманітарної допомоги на базі старостинських округів (орієнтовно понад 5 000 продуктових наборів для ВПО, які мешкають на території населених пунктів громади).

У Покровському центрі дозвілля у листопаді-грудні 2022 року працювали пункт видачі гуманітарної допомоги ВПО (одяг) та пункт видачі гарячого харчування для незахищених категорій населення громади.

Протягом листопада-грудня 2022 року у пункті видачі одягу отримали послугу 88 осіб, послугою гарячого харчування скористалися 440 осіб.


На базі мейкер-зони КЗК «Покровська бібліотека» організовано роботу «Швейної майстерні», де внутрішньо переміщені особи мають змогу безкоштовно отримати послуги з ремонту одягу та отримання навичок шиття. У 2022 році послуги з ремонту та пошиття одягу отримали 140 осіб, відвідувань мейкер зони – 256.

Працівники 6 закладів культури забезпечують роботу пунктів обігріву, розміщених на їх базі (Орлівський, Олександрівський, Братський, Катеринівський, Данилів-ський, Коломійцівський СБК).

У вересні-жовтні 2022 року на базі Покровського центру дозвілля реалізовано проект «Відновлення роботи комунікативного середовища, що постраждало внаслідок бойових дій, для внутрішньо переміщених громадян, людей з інвалідністю та їх сімей, які потрапили у складні життєві обставини в Покровській селищній раді». У ході реалізації проєкту було здійснено заміну пошкоджених вікон і вхідних дверей на першому поверсі приміщення центру дозвілля на металопластикові у кількості 16 одиниць, у т.ч. 4 дверей, 12 вікон на суму 396,72 тис.грн.

Для забезпечення роботи пунктів обігріву (стаціонарного у с. Катеринівка та мобільного у смт Покровське) два заклади культури - Катеринівський сільський будинок культури та Покровський центр дозвілля отримали, як благодійну допомогу 2 генераторні установки, від благодійної організації «Благодійний фонд «УКРАЇНСЬКА КОМАНДА» та матеріально-технічне забезпечення (ковдри, набори посуду, постільна білизна, рушники, термоси, ліхтарі тощо) від громадської організації «Проліска».

Працівники КЗК «Покровська бібліотека» забезпечили роботу мобільного пункту обігріву, розташованого на площі селища. У 2022 році (листопад-грудень) пункт відвідало 560 осіб. Особливо результативною була діяльність пункту під час блекауту.


СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

 

Важливим напрямком діяльності Покровської територіальної громади є забезпечення соціального захисту та підтримки найбільш вразливих верств населення громади.

Протягом 2022 року 552 особам пільгової категорії (чорнобильці, учасники бойових дій, ветерани війни) до знакових подій надано матеріальну грошову допомогу на загальну суму 671 тис. 200 грн.:

 • з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав 73 учасникам на суму 73 тис. грн;
 • до 76-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі 9-м ветеранам війни та 4-м сім’ям загиблих - 8500 грн;
 • до Дня захисника України 138 учасникам бойових дій на суму 138 тис.грн.;
 • з нагоди Дня Збройних сил України 268 військовослужбовцям та членам їх сімей на суму 268 тис.грн;

Допомогу отримали сім родин загиблих військовослужбовців ЗСУ на суму 105 тис. грн.

 За рахунок коштів обласного бюджету було відшкодовано кошти на пільгове медичне обслуговування 11 ліквідаторам І категорії, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи осіб на суму 16 тис. 181 грн.

В рамках Програми соціального захисту окремих категорій населення у 2022 році було надано одноразову допомогу на лікування згідно поданих заяв 45 особам, в т.ч. 3 особам з числа внутрішньо переміщених осіб, на загальну суму 78 тис. 700 грн.

За рахунок субвенції з обласного бюджету на виконання доручень виборців депутатами Дніпропетровської обласної ради у 2022 році 10 осіб, в тому числі 1 особа з числа внутрішньо переміщених, отримали матеріальну допомогу на лікування в розмірі 150 тис. грн.

Протягом 2022 року пільгова категорія населення громади була забезпечена безкоштовною послугою перевезення автомобільним транспортом в межах Покровської селищної ради. В 2022 році нею скористалися 2 282 пасажири. На оплату послуг перевізнику з місцевого бюджету використано 74 тис. 433 грн.

За 2022 рік 4 356 осіб скористалися послугою Програмного комплексу «Соціальна громада». Протягом звітного періоду було здійснено 9 виїздів, надано послугу 92-м мешканцям громади.

На виконання постанови Кабміну від 08 жовтня 2022 року № 1139 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України» за рахунок коштів обласного бюджету 1398 власників домоволодінь громади отримали 2794,83 куб.м. безкоштовної паливної деревини на суму 6 млн. 986 тис.грн. Для оплати послуг автомобільного транспортом по розвантаженню та доставці паливної деревини до місця складування з місцевого бюджету витрачено 211 тис.350 грн.

За підтримки департаменту соціального захистку населення Дніпропетровської обласної державної адміністрації протягом звітного періоду 12 пенсіонерів нашої громади, за їх бажанням, в супроводі працівників соціального захисту було відправлено до Державного закладу «Спеціалізований санаторій «Гірське повітря» Міністерства охорони здоров’я. Ці люди будуть проживати та отримувати кваліфіковану медичну допомогу до завершення періоду дії воєнного стану.

Протягом 2022 року соціальною послугою територіального центру соціального обслуговування «догляд вдома» скористалися 462 особи, з яких: 55- це особи з інвалідністю, 294 - одиноких, 113 - пристарілих віком 80 років і старше. Соціальні робітники територіального центру протягом минулого року здійснили 37 тис. 278 відвідувань та надали 115 тис. 688 послуг з догляду вдома.

У відділенні стаціонарного догляду проживає 55 одиноких непрацездатних громадян. З початку військової агресії рф, в територіальному центрі перебуває 9 внутрішньо переміщених осіб.

Для забезпечення комфортного перебування одиноких пристарілих осіб в територіальному центрі протягом звітного періоду проведено косметичний ремонт жилих кімнат, пральні, душової кабіни, газової котельні; підключено заклад до мережі інтернет.

В рамках участі Покровської селищної ради у проекті GIZ «Програма ЄС Міцні регіони – спеціальна програма підтримки України» в грудні 2022 року на території відділення встановлено 12-ти тонну модульну твердопаливну котельню.

Соціальні послуги найбільш вразливим верствам населення, які в силу різних обставин опинилися в складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги для їх вирішення надає Покровський центр соціальних служб.

Протягом 2022 року послугами центру було охоплено 415 сімей, в яких проживає 1446 осіб, з яких 744 дитини.

Фахівцями із соціальної роботи у 2022 році 1426 особам надано послуги консультування, інформування, психологічної підтримки, юридичного супроводу.

Покровський центр соціальних служб здійснює соціальне супроводження 5 прийомних сімей, в яких виховується 17 дітей до 18 років та 1 ДБСТ.

На базі центру функціонує спеціалізована служба первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства, або насильства за ознакою статі. До центру надійшло 8 таких повідомлень, після чого 2 сім’ї було взято на соціальний супровід, а 6–м надані послуги консультування.

Виконавчий комітет Покровської селищної ради опікується проблемами внутрішньо переміщених осіб. Станом на 31 грудня 2022 року в громаді проживає 2 852 особи даної категорії. За підтримки благодійних фондів вимушено переміщені особи протягом 2022 року отримували, в порядку черговості, допомогу у вигляді продуктів харчування та засобів гігієни. З листопада 2022 року працівниками Центру соціальних служб видано 589 наборів гігієни та 850 продуктових наборів для потреб ВПО.

В рамках проєкту «Соціальна інтеграція внутрішньо переміщених осіб в обраних партнерських громадах Дніпропетровської та Львівської областей» для комунікації роботи з внутрішньо переміщеними особами на базі центру соціальних служб працює мультимедійний коворкінг-центр. Послугами коворкінг-центру скористалися близько 450 осіб.


ЗАХИСТ ПРАВ ДІТЕЙ

У 2022 році на первинному обліку служби у справах дітей Покровської селищної ради перебувало 52 дитини-сироти та дитини, позбавлених батьківського піклування, 64 дитини з 26 родин, які перебувають у складних життєвих обставинах (в сім’ях, у яких батьки або особи, що їх заміняють, ухиляються від виконання батьківських обов'язків).

Протягом року спільно з поліцейськими офіцерами громади проведено 51 профілактичний рейд під час яких обстежено умови проживання дітей із 97 сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Також проведено 54 виїзди на територію громади з метою перевірки умов проживання дітей, які влаштовані у родини опікунів, піклувальників, перебувають у прийомних сім’ях та сім’ях внутрішньо переміщених осіб. За результатами профілактичних рейдів з сім’ї було вилучено 3 дітей, їх влаштовано до дитячого санаторія «Барвінок» (м. Боярка, Київська область). Винесено 19 попереджень батькам щодо невиконання своїх обов’язків.

Протягом 2022 року службою у справах дітей подано до Покровського районного суду Дніпропетровської області 3 позови про позбавлення батьків батьківських прав 5 батьків відносно до 5 дітей.

У 2022 році проведено 8 засідань комісії з питань захисту прав дитини, на яких розглянуто 31 питання та прийнято відповідні рішення виконавчого комітету.

Відповідно висновку комісії з питань захисту прав дитини 5 батьків позбавлено батьківських прав та на 2-х справа знаходиться на розгляді суду. Рішенням комісії надано згоду 4 особам на вчинення правочину щодо дарування, продажу належного їм майна. Впродовж року підготовлено 38 рішень виконавчого комітету стосовно захисту прав дітей.

Для тимчасового догляду, виховання та реабілітації дітей на період подолання дитиною та її батьками складних життєвих обставин у 2022 році родина з села Коломійці пройшла навчання за програмою підготовки патронатних вихователів.

В рамках співпраці з благодійними фондами «Надія і житло для дітей», «Час добра», представниками від церкви адвентистів, волонтерами Калібердою Тетяною, Кириловою Мариною у 2022 році допомогою (продуктові та гігієнічні набори, канцтовари, одяг) охоплено всі пільгові категорії населення, а саме: родини опікунів/піклувальників, прийомні родини, багатодітні родини, діти з особливими потребами, діти з родин, загиблих військовослужбовців, діти з родин, які опинилися в складних життєвих обставинах, родини очолювані одним батьком або матір’ю.

 

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО

 

В рамках програми розвитку житлово-комунального господарства, благоустрою населених пунктів, захисту навколишнього природного середовища у 2022 році профінансовано 1 млн. 880 тис. грн. Крім цього, на заробітну плату з нарахуваннями працівників, зайнятих на громадських роботах (193 особи), використано коштів в сумі 1 млн. 600 тис.грн.,

На виконання робіт з благоустрою території громади використано коштів в сумі в сумі 763 тис. 789 грн., які спрямовані на:

 • придбання інвентарю, матеріалів, устаткування для утримання об'єктів благоустрою в належному санітарно-технічному та естетичному стані – 88 тис.грн.

придбання паливно-мастильних матеріалів - 380 тис.920 грн. У 2022 році здійснено покіс карантинних бур’янів на площі 620 тис. м2.

 • утримання в чистоті та належному санітарному стані об'єктів благоустрою (доріг, тротуарів, парків, зон відпочинку, кладовищ та меморіальних комплексів) – 212 тис.109грн. За рахунок цих коштів проведено роботи із належного санітарного утримання узбіччя 256 комунальних доріг, узбіч доріг районного значення (між населеними пунктами), 24 пам’яток культури, 7 парків, 19 дитячих та спортивних майданчиків, 69 кладовищ громади.
 • оплата послуг по вивезенню ТПВ з контейнерів – 48 тис. 750 грн.


На виконання робіт по забезпеченню безпеки руху громадян використано коштів в сумі 738 тис. 882 грн., а саме:

виконано поточний ремонт вулично-дорожньої мережі на площі 300 кв.м. по вулиці Соборна, Центральна, Дмитра Яворницького в смт Покровське на суму 650 тис.грн. Здійснено часткову підсипку асфальтовим зрізом доріг в смт Покровське по вулицям Патріотів України, Горького, заїзди на житловий масив «Черемушки».

на послуги з прибирання від снігу та механічного посипання протиожиледними сумішами вуличної мережі використано кошти в сумі 88 тис. 882 грн. За 2022 рік ці роботи було виконано на площі протяжністю 60 км.


Протягом 2022 року було проведено толоки по обрізці аварійних дерев на узбіччях доріг та перехресть (вулиці Соборна, Центральна, Громова, провулок Тихий). Встановлено та замінено 22 дорожні знаки на території громади. Проведені роботи по відновленню дорожньої горизонтальної розмітки.

Для покращеного орієнтування мешканців та гостей у громаді встановлено 63 показники вулиць на території семи старостинських округів.

Облаштовано та встановлено 2 вуличні вбиральні на території громади на випадок довготривалої відсутності централізованого водопостачання.

На забезпечення освітленням вулиць населених пунктів та утримання мережі вуличного освітлення використано коштів в сумі 377 тис. 728 грн., в тому числі на оплату електроенергії – 243 тис. 992 грн. (січень-лютий 2022 року), послуги з утримання зовнішньої мережі (заміна комплектуючих та ремонт двох ТП) – 132 тис. 346 грн.

З вересня 2022 року працівниками відділу ЖКГ обстежено 69 об’єктів нерухомого майна громадян та підприємств, які було пошкоджено внаслідок збройної агресії, складено 53 акти, занесено в систему 112 об’єктів.

В рамках співпраці з Міжнародним Комітетом Червоного Хреста, Гуманітарної місії «Проліска», управлінням цивільного захисту Дніпропетровської ОДА отримано будівельні матеріали (плівка, брезент, тарпаулін, дошки, шифер, цвяхи, монтажна піна), які роздано для 177 домоволодінь мешканців населених пунктів постраждалих від російської агресії. Завдячуючи Чеській гуманітарній організації «Людина в біді» замінено вікна і двері, надано цвяхи та шифер 38 домоволодінням відповідно поданих заявок та надано електроконвектори для 18 домоволодінь мешканців с. Олександрівка.


РЕГУЛЮВАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

Відділом земельних відносин та охорони навколишнього середовища у 2022 році підготовлено та подано на розгляд постійної комісії селищної ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища 440 проектів рішень селищної ради. Видано 253 довідки про наявність земельних ділянок у власності чи користуванні та приналежність до особистого селянського господарства. Спеціалістами відділу видано 24 довідки про реєстрацію пасіки та 57 Довідок за формою № 3 ДФ для продажу сільськогосподарської продукції (мед).


За результатами пройденого навчання по здійсненню аудиту земель у громаді, яке проводилось в рамках Програми "U-LEAD з Європою" спеціалістами відділу земельних відносин і охорони навколишнього природного середовища внесено інформацію по 411 об’єктах - 388 земельних ділянках по договорах оренди та 12 - під об’єктами комунальної власності (виконком, відділ освіти, відділ культури).

Як результат:

 • можливість швидкого доступу до інформації по діючих договорах оренди землі з можливістю переходу за посиланням на сканований примірник договору;
 • інформація по кожному об’єкту оренди нанесена на картографічну основу в програмі QGIS з прив’язкою до місцевості.
 • можливість швидко та якісно контролювати орендарів, як по закінченню терміну дії договору так і по сплаті орендної плати по земельних ділянках.

У 2022 році проведено 2 засідання комісії з питань використання земельних ділянок та сплати податків за їх використання при виконавчому комітеті Покровської селищної ради на яких були розглянуті питання сплати земельного податку та орендної плати за землю під час дії воєнного стану; стан сплати земельного податку, орендної плати та податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, аналіз заборгованості та можливості щодо її погашення. За результатами засідання комісії було направлено лист начальнику головного управління ДПС у Дніпропетровській області стосовно уточнення термінів нарахування та вручення податкових повідомлень, формування та уточнення списків платників земельного податку, отримання списків боржників зі сплати земельного податку. Проведено роз’яснювальну роботу з мешканцями щодо сплати заборгованості зі сплати земельного податку фізичними особами.

З метою наповнення бюджету у 2022 році спеціалістами відділу земельних відносин проведено наступні заходи:

звірено списки платників та направлено 4 листи до Головного управління Державної податкової служби у Дніпропетровській області з метою усунення невідповідностей по 345 платниках;

надруковано платіжні повідомлення-рішення зі сплати земельного податку у кількості 3917 шт;

вручено податкові повідомлення мешканцям сільських населених пунктів у кількості 5651 шт.

До Головного управління державної податкової служби у Дніпропетровській області було подано 345 змін по нарахуванню земельного податку та 68 змін по додаткових угодах до договорів оренди.

За 2022 рік, відсоток сплати земельного податку за використання земельних ділянок склав: з фізичних осіб 82% ; з юридичних осіб – 90%.

Всього по громаді обліковується 388 діючих договорів оренди землі комунальної власності, з них у 2022 році укладено 23 договори оренди на суму 42 тис.189 грн.

Орендна плата за використання земельних ділянок склала: з фізичних осіб 76,7%, з юридичних осіб – 95,7%.

БЕЗПЕКА ТА ОХОРОНА ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ

За рахунок коштів місцевого бюджету, міжнародних донорів, волонтерських та благодійних організацій до матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у Покровській громаді у 2022 році вдалося залучити:

 • бензинові та дизельні генератори різної потужності 27 шт
 • Похідні ліжка 30 шт
 • Карімати 30 шт
 • Спальні мішки 30
 • Ковдра 60 шт
 • Матрац 50 шт
 • Ковдра 200 шт
 • Подушка 200 шт
 • Баки для води 1000л 3 шт
 • Намети - 20 шт
 • Потужні вуличні освітлювачі 2 шт
 • Бензопили зі змінними ланцюгами 2 шт.
 • Тактичні аптечки 50 шт
 • Турнікети 80 шт.
 • Обігрівачі 25 шт

На випадок надзвичайних ситуацій пов'язаних з ядерною небезпекою закуплено 2240 доз калій йодиду, придбано майже 4 тисячі літрів пально-мастильних матеріалів. Загалом в матеріальному резерві для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у Покровській громаді знаходиться матеріальних цінностей на суму майже 2 мільйони гривень.

Для забезпечення сталої роботи Покровського районному суду та Управління Державної казначейської служби у період відключень електроенергії, пов'язаних з ракетними обстрілами об'єктів енергетичної інфраструктури з матеріального резерву селищної ради, на період воєнного стану, передано потужні генератори.

Для підвищення рівня особистої безпеки рятувальників 21 Державної пожежно-рятувальної частини передано генератор та 26 тактичних аптечок, а для вчасного реагування на надзвичайні ситуації 600 літрів дизельного пального та 100 літрів бензину.

Крім того генератори передані КП «Покровське ВКГ» для забезпечення населення водою в умовах відсутності електроенергії та відділу освіти виконкому Покровської селищної ради для безперебійної роботи пункту незламності, Покровському лісництву для забезпечення вимог протипожежної безпеки в лісових насадженнях.


Одним із важливих викликів воєнного сьогодення є безпека дітей, навчання їх правильній поведінці в екстремальних ситуаціях. З цією метою на базі Покровського ліцею створено «Клас безпеки», який має кілька освітніх зон: пожежної безпеки; перегляду відео уроків та презентацій; мінної безпеки; безпеки життєдіяльності; домедичної допомоги для проведення занять з надання першої допомоги при травмах.

Завдяки участі в проєкті «Поліцейський офіцер громади» на території громади працюють три офіцери поліції. На виконання заходів Програми забезпечення громадського порядку та громадської безпеки на території Покровської селищної ради у 2022 році направлено кошти в сумі 921 тис. 700 грн, з них:

на придбання пально-мастильних матеріалів (дизельне паливо 6070 л) для службових автомобілів поліцейських громади - 321 тис.700 грн,

на придбання службового автомобіля спецпризначення для поліцейського офіцера громади 531 тис.грн.

на придбання драгера в комплекті з мобільним термопринтером та мундштуками 69 тис.грн.

У 2022 році поліцейським офіцерами громади Громовим О.В., Ковтором Є.Л., Лисенком О.В. здійснено реагування на 350 викликів, розглянуто 261 матеріал, складено 238 адміністративних протоколів, з них: 75 у сфері громадської безпеки, 115 у сфері безпеки дорожнього руху, 48 у сфері запобігання та протидії домашньому насильству. Розкрито 14 кримінальних правопорушень.

За звітний період проведено 11 засідань комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті селищної ради на яких розглянуто питання безпечного функціонування інфраструктури громади в умовах військового стану.

ПРОЄКТНА ДІЯЛЬНІСТЬ

 

Протягом 2022 року виконавчим комітетом Покровської селищної ради подано 32 заявки на різні конкурси від грантодавців у сферах охорони здоров’я, соціального захисту, безпеки, інформатизації, культури, адміністративних послуг, тощо, 12 з яких визнані переможцями.

Для забезпечення продовольчої безпеки на території громади Програма продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) надала 75 тонн посадкової картоплі для 922 осіб та 140 тонн елітного посівного матеріалу пшениці сорту «Одеська мудрість». Посівний матеріал пшениці отримали 230 одноосібників та 23 фермерських господарства, в обробітку яких перебуває до 50 га землі.

Програмою UNICEF було надано компресори для лікарень та територіального центру соціального обслуговування, засоби догляду за дітьми та нерухомими, баки для питної води з фільтрами.

Міністерством розвитку громад і територій України в рамках Надзвичайної кредитної програми підтримки України відібрано для реалізації у 2023 році наш проєкт «Капітальний ремонт покрівлі, системи опалення, утеплення фасадів будівлі із заміною віконних блоків та системи вентиляції кухні відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Покровського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) вартістю 18125,0 тис.грн


Аналізуючи усе, що нам вдалося зробити спільними зусиллями протягом року, я вважаю, що ми справилися з цим завданням.

Те, що ми вистояли та прожили цей нелегкий рік - це наш спільний результат. Я вдячна усім, хто допомагав в цей нелегкий для всіх час. Усім, хто відгукувався на перше прохання надання допомоги у забезпеченні життєдіяльності громади, збереженні спокою на території населених пунктів, у наданні допомоги нашим захисникам, усім хто приймав у своїх оселях внутрішньо переміщених осіб, усім, хто готував, лікував, ремонтував.

Наша сила в єдності, а єдність - запорука наближення нашої спільної Перемоги!Покровський селищний голова Світлана Спажева

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux