КП "ПОКРОВСЬКЕ ВКГ"
опубліковано 22 травня 2020 року о 16:50

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОКРОВСЬКЕ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНЕ ГОСПОДАРСТВО"


ХАРАКТЕРИСТИКА  ПІДПРИЄМСТВА

За  наказом  облжитлокомунуправління  № 30 від 16 березня 1995 року спеціальна комісія здійснила розподіл балансу Покровського комбінату комунальних підприємств на 1травня 1995р. для передачі водопровідного та каналізаційного господарства  на  баланс щойно створеного  Підприємства водопровідно-каналізаційного господарства, яке ввійшло до складу об*єднання «Дніпроводоканал» (за наказом № 78 від 3 травня 1995р.). Згідно рішення виконкому Дніпропетровської обласної ради № 208-13/ХХІ від 11 березня 1995р. майно  «Підприємства» належить до обласної комунальної власності. При передачі основних засобів були передані водопровідні і каналізаційні мережі, споруди та обладнання, автотранспорт, а також повний звіт  авансових  платежів  населення  за  послуги   водопостачання  та водовідведення.  Таким чином,  ново створене підприємство отримало право надавати послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.

У зв*язку з ліквідацією КП ДОР «Облводоканал» у 2007 році, на сесії 5-го скликання Дніпропетровської  обласної  ради  було  прийняте  рішення  про  передачу відокремленого підрозділу «Покровське водопровідно-каналізаційне управління КП  ДОР «Облводоканал»  зі  спільної  власності  територіальних  громад  сіл,  селищ, міст Дніпропетровської області до спільної власності територіальних громад Покровського району (Рішення від 30.08.2007 р. № 254-10/у).

Згідно рішення Покровської районної ради № 165-19/v від 14.12.07г.  про приєднання  до спільної власності територіальних громад  Покровського району, шляхом  відокремлення  структурної  одиниці  ППВКУ  від  КП  ДОР «Облводоканал» було створено Комунальне підприємство «Покровське ВКГ».  

При об*єднанні територіальних громад у 2017 році, відповідно до рішення Покровської селищної ради № 323 -14/VII від 30.10.2017 р. «Про прийняття у комунальну власність Покровської територіальної громади Комунального підприємства «Покровське ВКГ», власником комунального підприємства стала Покровська селищна рада.

  Комунальне підприємство «Покровське ВКГ» є первинним водокористувачем та балансоутримувачем існуючих мереж та споруд.

 Діяльність підприємства направлена на забезпечення населення, підприємств та організацій смт. Покровське, с. Олександрівка, с. Коломійці  послугами водопостачання, водовідведення, а також  інших, незаборонених  діючим законодавством України послуг.

       На балансі комунального підприємства «Покровське ВКГ» знаходяться водопровідно - каналізаційні мережі та споруди  селища  Покровське,

с. Олександрівка, а також с. Коломійці (яке передане на баланс, згідно рішення Покровської селищної ради № 399-16/VII від 31.01.2018 р.)

        Діяльність створеного у 1995 році водопровідно – каналізаційного підприємства була направлена на забезпечення потреб населення та інших споживачів послугами водопостачання та водовідведення. А також надавалися послуги щодо видачі дозволів на приєднання водопровідних мереж до системи водопостачання підприємства та технічні умови на встановлення водяного лічильника.

       Перелік послуг збільшився з моменту, коли Покровська селищна рада, згідно рішення у 2011 році зобов*язала комунальне підприємство надавати послуги населенню по збиранню та вивезенню твердих побутових відходів.

       Станом на сьогоднішній день комунальне підприємство «Покровське ВКГ» надає наступні послуги:

 • забезпечення питною водою мешканців смт. Покровське, Олександрівка та Коломійці,
 • забезпечення водовідведення споживачів селища Покровське,
 • збирання та вивезення твердих побутових відходів від населення та підприємств смт. Покровське, с. Олександрівка, с. Тихе, с.Коломійці, с. Добропасове та с.Левадне
 • видача технічних умов на встановлення приладів обліку води,
 • видача дозволів на приєднання до комунальної мережі виробника,
 • підвіз доброякісної питної води спеціальним паспортизованим автотранспортом в дитячі шкільні та дошкільні навчальні заклади,
 • прибирання території стихійних сміттєзвалищ, кладовищ та ін.,
 • викачка нечистот з вигребних ям підприємств та приватних споживачів,
 • установлення лічильників води населенню та підприємствам,
 • ремонт водопровідних трубопроводів та приладів на них приватних особам та підприємствам, ліквідація проривів на водогонах споживачів.

Директор - Нестор Леонід Іванович

Звiт_про_виконання_фiнансового_плану_за_рiк_2019.xls

Фiнансовий_план_КП ПВКГ_на_2020_рiк.xls

Фінансовий планКП ПВКГ на 2019 рік.xls

фін. звіт за 2020 рік ВКГ.pdf

фін. план на 2021 р ВКГ.pdf


Мережа розпорядників та одержувачів коштів.pdf

Рішення про визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів.pdf

Витяг з Державного реєстру.PDF

Лист селищному голові 5.01.2021.pdf

2016 рік (збитки).pdf

Збитки 2017.pdf

Прибуток 2018.pdf

Прибуток 2019.pdf

Збитки 2020.pdf

Звіт 2016.PDF

Звіт 2017.PDF

Звіт 2018.PDF

Звіт 2019.PDF

Звіт 2020.PDF

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux