В ПОКРОВСЬКОМУ ЦЕНТРІ ДОЗВІЛЛЯ ВІДКРИТО КОМУНІКАТИВНЕ СЕРЕДОВИЩЕ
опубліковано 03 січня 2020 року о 10:50

30 грудня в Покровському центрі дозвілля відбулося офіційне відкриття комунікативного середовища для учасників бойових дій, членів їх родин, внутрішньо переміщених громадян, людей з інвалідністю та сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.
Реалізація даного проєкту стала можливою завдяки підтримці Міжнародної організації з міграції (МОМ), яка фінансується Європейським Союзом та впроваджує у трьох пілотних областях України: Київській, Дніпропетровській та Львівській проєкт «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їх сімей».
01 травня 2019 року було підписано Угоду про співробітництво між МОМ та виконавчим комітетом Покровської селищної ради, а також написано та подано проєкт «Створення комунікативного середовища для учасників бойових дій, членів їх родин, внутрішньо переміщених осіб, людей з інвалідністю та осіб, які опинились в складних життєвих обставинах». Наш проєкт став переможцем серед поданих проєктів соціального спрямування.
Бюджет проєкту склав 336 тис. грн. в тому числі передбачений внесок селищної ради 72 тис. грн.
Велика робота була проведена членами ініціативної групи в процесі створення даного простору. І наразі ми маємо чудове місце для відпочинку з родиною, спілкування з однодумцями, окрім того тут можна отримати консультацію кваліфікованого юриста та психолога.