Продовжується видача безкоштовного хліба для жителів, які наразі залишаються на території громади.
Напередодні хліб було передано мешканцям Романківського та Орлівського старостинських округів. Сьогодні розпочато видачу для жителів Катеринівського старостинського округу.
У разі виникнення додаткових питань або уточнення графіку – звертайтеся до представників старостату за місцем проживання.