Останні дні стали для нашої громади найважчими з початку повномасштабної агресії. Ворог цілеспрямовано б’є по житлових кварталах, магазинах, місцях, де щодня жили, працювали й раділи звичайні люди.
На жаль, ми вже втратили тих, кого не повернути…
Саме тому обов’язкова евакуація - не формальність і не прохання. Це крок, який може врятувати життя. Не відкладайте рішення, не сподівайтеся “пережити ще одну ніч”. Кожна хвилина має значення. Подбайте про себе, про своїх батьків, дітей, близьких. Допоможіть тим, хто боїться або вагається. Разом ми зможемо зберегти найдорожче -людські життя.